سلام<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

من بابای نی نی هستم و به توصیه مامان آرزو اومدم تا از حال و روز خودش و نی نی دوستای مهربونش رو باخبر کنم.متاسفانه حال مامانی زیاد خوب نیست.نی نی هنوز هم در وضعیتی قرار گرفته که زایمان طبیعی امکان پذیر نیست و چون سر نی نی بالاست به قلب و معده مامانیش حسابی فشار میاره و بعضی وقتها از درد به خودش میپیچه.

دکتر سونوگراف بهترین وقت برای سزارین رو این هفته معین کرده اما از بد شانسی ، دکتر مامانی که آرزو فقط میخواد اون عملش کنه تا آخر این هفته مسافرته و اضطراب به مشکلاتش اضافه شده. به همین خاطر و از روی ناچاری استراحت مطلق داره تا نی نی تا آخر هفته هم اون تو بمونه.

از روز پنج شنبه هم دچار مسمومیت شدید شده و نمیتونه چیزی بخوره و تهوع شدید باعث ضعف بیش از حد اون شده و دائم فشارش افت میکنه و این یه ذره وزنی که تو این مدت مرخصی اضافه کرده بود هم به این منوال از دست رفت.

اما حال نی نی خدا رو شکر خوبه و مامانی به عشق دخمل نازمون همه سختیها رو به جون خریده و حتی حاضر نشد به خاطر سلامتی نی نی ، آمپولهای مسکنی رو که دکتر برای درد معده اش تجویزکرده بزنه.

برای سلامتی هر دوشون دعا کنید.

 

/ 50 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرنیان

سلام فکر کنم الان که ظهر جمعه باشه نی نی تو بغل مامان آرزوش شيرشو خورده و خوابيده مامان آرزوش هم داره همين طور اون صورت ماه نی نی رو تماشا می کنه ....درست حدس زدم يا نه ؟؟؟ ما رو بی خبر نذارين.خبر هم لطفا تصويری باشه !!

مامان فرين

تو رو خدا يه خبری بدين..........البته تبريک ميگم حتمن دبگه الان نی نی تو بغل مامانشه.............

مريم

نی نی خانوم تشريف آوردن ؟ می شه يه خبری به ما بدين ! نگرانيم ها

نلی

به احتمال زیاد الان دیگه باید دخملی تو بغل مامان و باباش باشه.. ایشالا که قدمش براتون خیر باشه ... تبریکات صمیمانه ما رو هم پذیرا باشین. بی زحمت یه خبری هم از خودتون به ما بدین : )

ميترا

سلام به مامان و بابای خوب . به ياد اين همه آدم بدبخت چش نگران هم باشين!

صدف

سلام چه خبر از نی نی ؟ با بای نی نی اگه می تونين يه خبری بدين اسمشم بگين ديگه باباااااااادنيا اومد ديگه!!!!!!! قدمش خيلی مبارک باشه از طرف ما به مامان ارزو خيلی تبريک بگين

دلارام

امروز شنبه است و ما همچنان منتظر خبر سلامتی نيی نی و مامانه گلشيم

آنا

نی نی و مامان چطورن ؟‌

بازم نيكو

ای خدای بزرگ مامان آرزو و نی نيش سالم باشن.آخه آقای پدر :مامان آرزو نميتونه.ني نی بلد نيست آپ کنه.شما کجاييد.بابا مرديم از نگرانی يکی بياد يه خبری بده.