چند وقتی بود که دنبال این حاشیه ها یا پیرامون برای اتاق نی نی بودم. چند تا طرح پیدا کرده بودم ولی زیاد به دلم نچسبیده بود.به همین خاطر کم کم داشتم بیخیالش میشدم.

تا هفته قبل که نلی جون توی وبلاگش در این مورد پرسیده بود و دوستان هم سایت www.piramon.com  را معرفی کرده بودند. خلاصه رفتم و چند تایی انتخاب کردم. اما متاسفانه اینجا نمایندگی نداشت.

تا اینکه پنج شنبه قبل با بابایی و خاله صفورا و دایی جون برای خرید عروسک برای نینی بیرون رفتیم.

نمیدونم چرا هر چی عروسک گاو میدیدم خوشم میومد. آخه قیافه های خیلی بامزه ای داشتند. تازه قبلش هم دو تا گاو برای نی نی خریده بودم که یکیش خیلی خنده داره و اولش ماع ماع میکنه و بعد شروع میکنه به خندیدن و شکم گنده اش رو تکون تکون میده.

خلاصه با مخالفت جدی بابایی مواجه شدم. و گفت: بابا بذار نی نی دو تا حیوون دیگه رو هم بشناسه. اینجوری بچه ام همه چیز رو گاو میبینه.

دیگه اینطوری شد که دیدم نی نی توی عروسکهاش اردک و میمون کم داره.

یه اردک خوشگل خریدیم که کواک کواک میکنه و یه میمون سبز بانمک.

بابایی هم سریع یه عروسک دخمل کوچولو برداشت و گفت: نی نیم از اینا خیلی خوشش میاد.

میگم تو از کجا میدونی؟ میگه: من میدونم بهم گفته....... که اون رو هم خریدیم.

نمیدونم همسایه ها در مورد ما ندید بدیدها چی میگن. چون انواع و اقسام صدای حیواناته که داره از خونه ما بیرون میاد.

بعدش سر راه یه شرکت مشاوره و طراحی دکوراسیون دیدیم که از این حاشیه ها هم داشت. خلاصه رفتیم و دیدم نمونه هاش خیلی خوشگلن. اما ایرانیهاش قابل شستشو نیستند.خلاصه با دقت نشستیم و نه تنها حاشیه که یه کاغذ دیواری خارجی که باهاش ست باشه انتخاب کردیم.و چوب حراج به پولهام زدم و .........

 گفتند 48 ساعت بعد از سفارش میاریم و نصب میکنیم.از شنبه منتظریم و هی زنگ میزنیم ولی میگن هنوز نرسیده. دیگه داره آمپرم بالا میره و آب و روغن قاطی میکنم. نمیدونم چرا بعضیها اینقدر وقت نشناسند.

 

دیگه خبراینکه شنبه هم رفتم دکتر و به سلامتی یک کیلو از شش کیلو کمبود وزنم جبران شده. صدای قلب موش موشک رو هم شنیدم. همون موقع داشت سکسکه هم میکرد. فکر کنم دو هفته دیگه برام سونوگرافی هم بنویسه.

 

                  

 

اینقدر این فسقلی محکم مامانش رو میزنه و اشک رو توی چشمام میاره که بابایی به جنسیتش شک کرده و همش میگه زودتر بریم سونوگرافی یه بار دیگه چک کنه ببینیم واقعا" دختره یا نه؟

البته من که میدونم دختره و به مامانش رفته........ 

 

پ.ن: این هم عکس چند تا از عروسکهای نی نی که دوستان خواسته بودند:

        اسب آبی و خوک صورتی

        دختر کوچولویی که نی نی سفارششو به بابایی داده بود.

        اردک شیطون

        میمون بازیگوش