خندان شد گلشن جان تا تو شکفتی درآن

جــــــان و جانــــــان منی تاج سر دلبـــران

 

بسته به عشق تو، به عشق تو بود هستی ام

عشق دهد، عشق دهد این همه سر مستی ام

 

 

این هم یه شعر خوشمل برای نی نی ناز و قشنگم.

مامانی از صبح داره برای عسلکش این شعر رو می خونه و بشکن میزنه. آخه باباییش گفته مامانی و نینیش باید خوشحال باشند و غصه نخورند.

ناز نازی من ، بابایی اینقدر دوستمون داره که حداقل روزی 4 بار بهمون زنگ میزنه و هر بار حدود نیم ساعت حرف میزنه.

فکر کنم آخرش یا مامانی رو از اداره بندازند بیرون یا بابایی رو .یا شایدم هر دو رو.

 

راستی مامان جون

سه تا  خاله خوب داری که برامون کامنت گذاشتند .دو تا از خاله ها نی نی دارند. البته اون نی نی ها به کوچولویی شیطونک من نیستند. ولی مثل تو  ناز و خوشگلند.الهی که همه نی نی ها سلامت باشند.

 

مامان جون حسابی دلم برای دیدنت یه ذره شده. زودتر بابایی بیاد .با هم بریم سونوگرافی تا ببینم این فسقلی  یه دخمله نازه  یا یه  پسر شیطون.

 

 

این چند روزه که بابایی نیست ما خونه مامان جون و باباجون هستیم.( مادربزرگ و پدربزرگ تو).

باباجون و دایی حسین با این که میدونند که یه نی نی تو دل منه .نه من روم میشه فعلا" چیزی بگم و نه اونها به روی خودشون می آرند. ولی نمیذارند مامانیت از جاش بلند بشه.

دایی حسین که یه دایی خیلی گوگولی و خوبه فیزیک میخونه.

درسهاش هم خیلی خیلی سخته. حتی از درسهای مامانی و بابایی که برق خوندند سخت تره.

دایی همه اش از اینترنت عکسهای نی نی جمع میکنه . شاید می خواد بگه که من هم میدونم.

اما با مامان جون و خاله صفورا  همه اش برات اسم انتخاب میکنیم و بعد کلی به اسمها میخندیم. آخه اگه تو دختر بشی اسمی که به اسم مامان آرزو بیاد و تو فامیل نزدیک هم نداشته باشیم . خیلی کمه.

خاله صفورا به شوخی میگه اسمشو بذاریم "آلبالو"

بذار خودش عروس بشه بعد نی نی بیاره ما هم اسم نی نیش رو میذاریم " آلوچه " تا دلش خنک شه. خاله صفورا هم یه خاله خیلی خیلی مهربونه که ما دو تا رو خیلی خیلی دوست داره. وقتی خبر اومدن تو رو بهش دادم یه جیغ کشید بعد اومد دل مامانی رو گاز گرفت.

خاله صفورا هم حسابداری میخونه . تازه ورزشکار هم هست و بسکتبال بازی میکنه. البته از نوع حرفه ایش و تازگی ها هم به سوپرلیگ راه پیدا کردند.

 

آره عزیزم اینها خونواده مامانی اند. تو بعدا" که بیایی و مامانی بره سرکار  پیش اونها میمونی. و کلی با خاله و دایی خوش میگذرونی.